house

Dj Pablo

Paweł Idzikowski aka. DJ Pablo został urodzony w Radomiu gdzie po dzień dzisiejszy mieszka . DJ i organizator. Od 1994 roku związany z muzyką oraz sceną klubową . Początki jego z muzyką i DJ`ką sięgają młodych lat szkolnych wtedy to zaczęło się od szkolnych dyskotek, na początku grał z kaset , później CD aż w wieku 19 lat odnalazł się w swoim świecie muzycznym i od tamtej pory preferuje wyłącznie płyty winylowe którymi był od samego początku zafascynowany .

Od roku 2000 po dzień dzisiejszy gra swoje ulubione style muzyczne progressive trance, hard trance, tech trance, hard house...,wyłącznie z płyt vinylowych .Jego ulubieni producenci i DJ`e to :
Paul Van dyk, Da Hool (Dj Hooligan), Yves Deryter, Blank & Jones, Carl Cox, Niels De Vries, Jaco, Vivaldi, 4 Strings, .......i ich produkcje przeważają w jego setach...
Uczestniczył jako DJ`ej w przeróżnych klubach i miejscach w całej Polsce, zagrał do tej pory razem z Laydee Jane,Niels Van Gogh, Marc Van Linden , Matys, Jaco, Angelo Mike, 4 Strings – Carlo Resort, Future Breeze, Klubbheads, Kai Tracid , Peran Van Dyjk, Steve Murano,Woody Van Eyden .
DJ Pablo oprócz grania zajmuje się także organizacją imprez. Do tej pory zorganizował wiele masowych imprez z udziałem polskich i zagranicznych DJ`ów, producentów jak również różnego rodzaju zawodów DJ`s,mistrzostw Dj`ów oraz różnego rodzaju eventów o stylu klubowym, imprez promujących sprzęt DJ`ski,studyjny i nagłośnieniowy .
Jest on na stałe związany z firmą Pioneer Pro DJ – Polska tworząc w Polsce dealerską sieć sprzedaży sprzętu DJ`s tej marki , dlatego też organizuje imprezy związane z promowaniem tego sprzętu.Ponadto zajmuje się organizacja imprez oraz eventów z udziałem firm produkujących sprzęt dla Dj`ów takich jak: PIONEER,DENON,RELOOP,NUMARK,TECHNICS
W planach na przyszłość ma coraz to więcej wyjazdów organizacji imprez o różnorodnej tematyce po kraju i zagranicy promując siebie i całą scenę klubową wraz z innymi DJ`ami i producentami.


 
Strona główna | BIO | Galeria | Top10 | Linki | Download | Kontakt | On Tour | Dj-s
Strona ślubna marketing internetowy